phone_wh.png  +420 910 127 172           envelope_wh.png  info@blindshell.com       

BlindShell klávesnice BlindShell 2

Ovládání klávesnice je stejné jako u číslicové klávesnice pro zadání PIN kódu. Rozložení klávesnice je stejné jako u starších tlačítkových telefonů. Například na klávese dva najdete písmena A, B, C a číslici dva. Pro napsání pozdravu "ahoj" postupujte následovně pro každé písmeno:

  • Jedním prstem najeďte na pozici dva
  • Držte prst na této pozici a dotkněte se druhým prstem kdekoli na displej. Po prvním doteku druhým prstem uslyšíte "A"
  • Odstraňte oba prsty z displeje a uslyšíte charakteristickou odezvu pro napsáníznaku. Napsali jste "A".
  • Pro napsání písmene "O" najeďte prstem na pozici 6 s písmeny M, N, O. Držte prst na tomto tlačítku a dotkněte se druhým prstem kdekoli na displej třikrát než uslyšíte "O". Odstraňte oba prsty z displeje a uslyšíte charakteristickou odezvu pro napsání znaku. Napsali jste "O". Po zopakování tohoto postupu pro každý znak a napsání mezery, čárky nebo tečky uslyšíte slovo "Ahoj". Pro smazání znaku najeďte prstem na tlačítko "Smazat". Držte prst na tlačítku smazat a druhým prstem se dotýkejte kdekoli jinde na displej. Poté odstraňte oba prsty z displeje a uslyšíte smazaný znak.

Tlačítkem se znakem # můžete přepínat mezi alfanumerickou klávesnicí a nastavovat velká písmena. První písmeno po jakékoli interpunkci bude velké.

 

Zpět do poradny