phone_wh.png  +420 770 179 862            envelope_wh.png  info@visonia.cz       

Mohu si zboží vyzvednout osobně?

Osobní odběr je možný v naší kanceláři na adrese Politických vězňů 1597/19, Praha 1. Upozorňujeme, že ne všechny produkty, u kterých je na webu uvedeno, že jsou skladem, máme k dispozici přímo u nás v kanceláři. Proto prosím vždy vyčkejte, až vám zašleme e-mail/SMS, že je objednávka připravena. Většinou je ji možné vyzvednout již druhý den od objednání, v některých případech již v tentýž den, kdy jste zboží objednali.

 

Platba při osobním odběru

Při osobním odběru můžete zaplatit pouze hotově. Upozorňujeme, že v kanceláři při osobním odběru nepřijímáme platby kartou. Pokud potřebujete vybrat peníze, pak dva nejližší bankomaty naleznete na protějším rohu ulic Opletalova a Politických vězňů a v ulici Washingtonova. Další pobočky bank a bankomaty jsou umístěné po celém Václavském náměstí a také ve stanicích metra Můstek a Muzeum 3 min. pěšky od našich kanceláří.

 

Jak se k nám dostanete

MHD je to snadné: Metrem dvě minutky pěšky ze zastávky Muzeum, nebo Hlavní nádraží. Tramvají je nejblíže zastávka Václavské náměstí, nebo Jidřišská. Chcete-li raději přijet autem, počítejte s placeným stáním. V obou směrech dolní části ulice Politických vězňů jsou oranžové parkovací zóny (max. 2h). V části Opletalovy ulice kolem parku jsou zelené zóny (max. 6h).

 

Naše budova a kancelář

Naši kancelář najdete ve 4. patře budovy Politických vězňů 19. Vchod do budovy je v pracovní době odemknutý. Pokud by tomu tak nebylo, zvoňte. V budově je výtah.

 

Zpět do poradny