phone_wh.png  +420 910 127 172           envelope_wh.png  info@blindshell.com       

Vložení SIM karty a baterie BlindShell 2

Telefon je dodán s příslušenstvím pro nabíjení, baterkou a sluchátky. SIM karta není součástí balení. SIM karta musí být ve velikosti standard nebo mikro. Před zapnutím je třeba vložit baterii a SIM kartu následovně:

  1. Položte si telefon tak, aby hmatatelná čočka kamery byla na horní straně a ukazovala směrem na vás.
  2. Zahákněte nehet do zdířky ve spodní části telefonu na levé straně a zatáhněte směrem k sobě až uslyšíte cvaknutí. Pohybujte směrem po okraji telefonu v nově vzniklé mezírce a odstraňte zadní kryt telefonu.
  3. V horní třetině telefonu jsou místa pro tři karty. Levá zdířka je pro SIM kartu standardní velikosti. Prostřední je pro SIM kartu velikosti mikro. Pravá je pro paměťovou mikro SD kartu. Zdířky pro SIM karty jsou opatřeny plastovými záslepkami. Vytáhněte záslepku SIM karty patřičné velikosti. Vložte místo záslepky vlastní SIM kartu stejným směrem. Dbejte důraz na orientaci seříznutého rohu SIM karty. SIM karta velikosti standard má seříznutý roh orientovaný vlevo nahoru. SIM karta velikosti mikro má seříznutý roh směrem vpravo dolů. V telefonu BlindShell lze používat dvě SIM karty najednou. Ke každé SIM kartě lze přiřadit službu odchozí hovory, odchozí SMS zprávy nebo mobilní data. Hovory a SMS zprávy lze přijímat z obou SIM karet zároveň. Nastavení služeb pro jednotlivé SIM karty se provádí v menu Nastavení - Sítě - SIM karty.
  4. Baterie se do telefonu vkládá následujícím způsobem. Nahmatejte na baterii gumový obdélníček. Otočte baterii tak, aby se toto místo nacházelo na horní pravé straně. Nyní vložte baterii do telefonu tak, aby se vrchní strana baterie dotýkala spodní strany zdířek pro karty. Poté zatlačte spodní stranu a baterie zapadne zcela do telefonu. Pokud obdélníček na baterii není, nahmatejte hranu, která má seříznuté rohy. Tyto nepravidelné rohy patří na vrchní stranu pod zdířky pro karty.
  5. Nyní zavřete telefon zadním krytem. Přitlačte kryt na telefon tak aby po hranách telefonu byl kryt ve všech místech napevno.

 

Zpět do poradny

 

Baterie